Author: c***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很漂亮
顏色: 彩色
Price: HK$18.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Goth |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| SKU | sb2405100888328190 |
Author: c***h
Date:
Review: 很漂亮
顏色: 彩色
Author: s***1
Date:
Review: Wooooow sooo niceee 👍👍👍😍😍😍
顏色: 彩色
Author: i***1
Date:
Review: Great quality highly recommended .
顏色: 彩色
Author: p***m
Date:
Review: حلوين وبيقدوا فتره.منيحة ليروحوا
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.